Správy o nás

CRH ZÍSKALO OCENENIE SUPERBRAND

Komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti CRH cenu Slovak Business Superbrands Award 2017. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.

UVIEDLI SME NOVÝ CEMENT MULTICEM+ PLUS AJ NOVÉ NÁZVY ŠPECIÁLNYCH SPOJÍV

Pre všetkých fanúšikov kvalitného cementu a betónu sme si na úvod sezóny pripravili novinku. Je ním Multicem+ PLUS, ktorý od apríla nahradil doterajší klasický Multicem vyrábaný v cementárni v Turni nad Bodvou. Ide o portlandský troskový cement pevnostnej triedy 42,5 N s garantovanou minimálnou pevnosťou v tlaku 42,5 MPa po 28 dňoch a minimálnou začiatočnou pevnosťou 10,0 MPa po dvoch dňoch.

1 000 SUPERDNÍ

1 000 SUPERDNÍ

V marci sa v našej cementárni v Turni nad Bodvou zišli superhrdinovia. To, že nimi sú, nemali však vytlačené na hrudi, ale preukázali to svojím konaním.

CRH na jarných veľtrhoch práce

CRH na jarných veľtrhoch práce

Začiatok jari sa nesie už tradične v znamení veľtrhov práce, ktoré sú príležitosťou predstaviť rôznorodosť našich podnikov v North Danube klastri. Značka CRH nechýbala na štyroch kariérnych podujatiach na Slovensku aj v Maďarsku.

TECHNICKO-KOMPETENČNÉ CENTRUM V NOVOM ŠATE

TECHNICKO-KOMPETENČNÉ CENTRUM V NOVOM ŠATE

V piatok 24. marca sa konal deň otvorených dverí v Technicko-kompetenčnom centre (ďalej TCC) spoločnosti CRH, ktoré sa presťahovalo do nových priestorov na Pestovateľskejulici v Bratislave. Pri tejto príležitosti bolo možné vidieť jedinečné procesy, ktoré sú každodennou a veľmi dôležitou súčasťou biznisu v oblasti vývoja a výroby stavebných materiálov.

OTVÁRAME BRÁNY ARCHITEKTOM

OTVÁRAME BRÁNY ARCHITEKTOM

A to doslova. CRH vyrába vo svojich cementárňach v Turni a Rohožníku jedinečný biely cement, skvelý a efektný stavebný materiál, ktorý je známy aj za hranicami Slovenska. Poskytnúť inšpiráciu pre architektov k častejšiemu plánovaniu svojich projektov s využitím bieleho cementu, taká bola naša predstava v CRH, keď sme minulý rok začali spoluprácu s Komorou architektov v Hajducko-bihárskej župe (Hajdú-Bihar).. Aj keď v Maďarsku má CRH zaujímavý podiel na trhu, chceme ešte viac zvýšiť dopyt po vkusnom stavebnom materiáli s mnohostranným využitím. Na základe minuloročnej úspešnej spolupráce nás v tomto roku oslovila ďalšia Komora architektov, a to z Boršodsko-abovsko-zemplínskej župy (Borsod-Abaúj-Zemplén).

POZNÁME NAJKRAJŠIE KANCELÁRIE NA SLOVENSKU! KTO SÚ VÍŤAZI?

POZNÁME NAJKRAJŠIE KANCELÁRIE NA SLOVENSKU! KTO SÚ VÍŤAZI?

Až 60 firiem pôsobiacich na Slovensku sa zapojilo do prvého ročníka súťaže o najkrajšie pracovné prostredie – OFFICE ROKA. 34 z nich posunula odborná porota do užšieho finále. Súťažilo sa v dvoch kategóriách: o najkrajšiu zasadaciu (rokovaciu) miestnosť v kategórii ZASADAČKA ROKA a o najkrajšie a najpríjemnejšie pracovné prostredie v kategórii OFFICE ROKA.

KEĎ SA DARÍ SPOLOČNE S OPTERRA-CRH

KEĎ SA DARÍ SPOLOČNE S OPTERRA-CRH

Pred viac ako rokom sa rodina CRH rozrástla o ďalší podnik. Okrem podnikov v North Danube (Slovensko, Maďarsko, Rakúsko) sa členom skupiny CRH stal aj nemecký výrobca cementu a betónu OPTERRA Zement GmbH. Jeho priestory sa nachádzajú v juhozápadnej a východnej časti Nemecka, OPTERRA-CRH pôsobí na piatich miestach a zamestnáva 400 ľudí.

Cementáreň formuje život v Rohožníku už takmer polstoročie

Cementáreň formuje život v Rohožníku už takmer polstoročie

Tohtoročný záver roka sa v rohožníckej cementárni, ktorá je súčasťou spoločnosti CRH (Slovensko), nesie v znamení oslavy 45. Výročia položenia základného kameňa. Pri tejto príležitosti vznikla priamo v jej priestoroch exteriérová fotogaléria histórie závodu, spoločnosť pripravila pripomenutie tohto momentu pre zamestnancov a nezabudla ani na tých, ktorí sú už dnes v dôchodkovom veku. Viac ako sto ich prišlo na spoločné stretnutie a prehliadku výrobných priestorov.

Stále viac slovenských firiem preferuje zodpovedný biznis

Stále viac slovenských firiem preferuje zodpovedný biznis

Do Business Leaders Forum (ďalej len BLF), združenia firiem, ktoré chcú byť lídrami v zodpovednom podnikaní, vstupujú od októbra štyri nové spoločnosti – Adient Slovakia s.r.o.; CHR (Slovensko) a.s., dm drogerie markt, s.r.o. a Kia Motors Slovakia s.r.o.

Jubilejný XV. ročník architektonickej súťaže CE.ZA.AR 2016 pozná víťazov!

Jubilejný XV. ročník architektonickej súťaže CE.ZA.AR 2016 pozná víťazov!

Jubilejný XV. ročník Ceny Slovenskej komory architektov za architektúru CE·ZA·AR 2016 vyvrcholil dnes večer v bratislavskej Starej tržnici slávnostným odovzdaním sošiek víťazom a udelením nového ocenenia Slovenskej komory architektov – „Patrón architektúry“ za prítomnosti hostí z odbornej, verejnej a spoločenskej sféry.

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Ďakujeme za Váš záujem!

O skupine CRH

Kde nás nájdete