Betonárne a štrkovne

Betonárne a štrkovne

Cement spolu s pieskom, štrkom, prípadne drveným kameňom a vodou vytvára jeden z najrozšírenejších stavebných materiálov na svete – betón. Má vysokú pevnosť a nosnosť, je nehorľavý, nehrdzavie, má dlhú životnosť a spoľahlivosť a vyžaduje minimálne náklady na údržbu.

Na Slovensku ponúkame zákazníkom dodávky čerstvého betónu z viac ako 20-tich vlastných výrobní transportovaného betónu, ktoré sú strategicky rozmiestnené v najrýchlejšie sa rozvíjajúcich lokalitách západného, stredného aj východného Slovenska.

Najvyššia kvalita dodávaných produktov a služieb, ako i technická a logistická podpora zákazníkov je našim hlavným cieľom. Zabezpečujeme technologické poradenstvo v oblasti výroby betónu od návrhu receptúry až po ukladanie a ošetrovanie v konštrukcii. V CRH naši špecialisti pravidelne zdieľajú svoje bohaté profesionálne skúsenosti z priamej realizácie veľkého počtu stavieb, ako aj najnovšie poznatky v oblasti technológie.

Technickú podporu tvorí vlastné vysokomoderné laboratórium na skúšanie betónov a kameniva, v ktorom vykonávame výrobno-kontrolné skúšky a počiatočné skúšky typu. Do nášho portfólia tiež patrí samohutniaci betón, ako aj striekaný betón.

Vysokú odbornosť nášho tímu zabezpečujeme aj každoročným preškoľovaním všetkých pracovníkov betonárok v oblasti technológie betónu.

Dlhodobá kvalita konečného betónu je zaručená aj vlastnými kontrolovanými zdrojmi kameniva, ktoré sú používané na 65% betonární.

Ponúkame široký sortiment kvalitných a certifikovaných betónov.

Napíšte nám!

Napíšte nám!

Ďakujeme za Váš záujem!

O skupine CRH

Kde nás nájdete